دوستان عزیز همون طور که می دونید اپل جدیدا تغییرات زیادی در پروتوکل های امنیتی اش ایجاد کرده و تایید تلفن همراه رو برای وریفای اپل آیدی اجباری کرده. این یعنی از این به بعد برای داشتن اپل آیدی و استفاده از گجت های اپل ، باید شماره تلفنتون رو برای دریافت کد تایید ارائه بدید.

 

می دونید که اپل به ایران هیچ گونه سرویسی ارائه نمی کنه، بنابراین تایید اپل آیدی میتونه یه مشکل بزرگ برای ما بشه. من این آموزش رو از سایت اخبار تکنولوژی نیوتکس برای شما کپی کردم چون آموزش خیلی جامع و خوبیه.

 http://file.mihanblog.com//public/user_data/user_files/712/2134713/111.jpg

ساخت شماره مجازی با اپلیکیشن های رایگان

اپلیکیشن های اندوریدی زیادی هست که به شما شماره مجازی ارائه می کنن. البته بسیاری از اونا هم متاسفانه به ایران سرویس ارائه نمی کنند و بعضا برای استفاده از آنها به نرم افزار های تغییر آی پی نیاز خواهید داشت. ما در اینجا چند اپلیکیشن پر کاربرد را به شما معرفی می کنیم و در صورتی که یکی کار نکرد مجبورید دیگری رو امتحان کنید :

اپلیکیشن TextPlus

در حال حاضر این اپلیکیشن بهترین گزینه موجود برای ساخت شماره مجازی است و می توانید آن را از گوگل پلی یا سایت های ایرانی دانلود کنید. این اپلیکیشن شماره تلفن های کانادا و آمریکا را به شما ارائه می دهد و با استفاده از آن امکان ارسال و دریافت پیامک را خواهید داشت.

اپلیکیشن Talk2

این هم یکی دیگر از اپلیکیشن هایی است که به شما شماره مجازی می دهد. توجه داشته باشید که این برنامه شماره های کشور فیلیپین را ارائه می کند. از آنجاییکه برای وریفای اپل آیدی باید آدرس هم ارائه کنید ، اگر خواستید از شماره های این برنامه استفاده کنید ، از سایت های سازنده آدرس فیک آدرسی در کشور فیلیپین را دریافت کنید.

اپلیکیشن TextFree

این اپلیکیشن هم برای شما امکان ارسال و دریافت پیامک را فراهم می کند. با این برنامه می توانید شماره مجازی کشور آمریکا را بسازید که کارتان را برای ساخت آدرس فیک هم راحت تر می کند.

 http://file.mihanblog.com//public/user_data/user_files/712/2134713/112.jpg

ساخت شماره مجازی با وبسایت های رایگان

وبسایت های زیادی وجود دارند که به طور رایگان سرویس ارسال و دریافت پیامک با شماره مجازی را ارائه می کنند. ما در اینجا تعدادی از آنها را به شما معرفی می کنیم :

receivefreesms.net

receive-sms-online.info

receive-smss.com

sms24.me

freephonenum.com

حتما توجه کنید که وبسایت ها و اپلیکیشن های معرفی شده ، شماره های مجازی اشتراکی رو در اختیار شما قرار می دهند ، یعنی شماره ای که در دسترس شماست ممکنه توسط افراد دیگری هم برای وریفای اپل آیدی استفاده بشه که همین موضوع می تواند به بلاک شدن اپل آیدی شما منجر بشه. به همین جهت حتما نکات امنیتی زیر را رعایت کنید تا به مشکلی بر نخورید و خیالتون راحت باشه :

1-   برای وریفای اپل آیدی با استفاده از شماره مجازی ، حتما احراز هویت دو مرحله ای و همچنین Find my iphone را در دستگاه خود غیر فعال کنید. این دو سرویس در ایران نه تنها کارایی ندارند بلکه می توانند مشکلات جدی برای شما به وجود بیاورند.

2-   از ریست فکتوری و یا ریکاوری کردن دستگاهتان اکیدا بپرهیزید.

 

دوستان گرامی همون طور که گفته شد این متن رو من از مطلبی با عنوان شماره مجازی برای اپل آیدی از سایت تکنولوژی نیوتکس برای شما کپی و آماده کردم که برای اطلاعات کامل تر می تونید به این سایت مراجعه کنید.

با تشکر از سایت خوب نیوتکس

لیست آخرین پستها
لینکستان

ساخت شماره مجازی برای اپل آیدی

شماره ,های ,اپل ,اپلیکیشن ,مجازی ,آیدی ,شماره مجازی ,اپل آیدی ,به شما ,ساخت شماره ,از سایت ,ساخت شماره مجازی

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها


مطالب اینترنتی مطالب اینترنتی باران صدا ابزار وبلاگ و وب سایت رزفونت desb مطالب اینترنتی Samsunga80 مطالب اینترنتی مطالب اینترنتی